Készült: 2020.09.22.10:33:04 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Kósa Lajos (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/10864 A víziközmű-szolgáltatásról szóló 2011. évi CCIX. törvény módosításáról Kósa Lajos (Fidesz)
2020.06.08.: Böröcz László (Fidesz)
2020.07.01.: Bánki Erik (Fidesz)
2020.06.02
T/10859 A Bérgarancia Alapról szóló 1994. évi LXVI. törvény módosításáról Kósa Lajos (Fidesz)
2020.06.08.: Böröcz László (Fidesz)
2020.07.01.: Bánki Erik (Fidesz)
2020.06.02
T/10724 Az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény módosításáról Kósa Lajos (Fidesz), Novák Katalin (Fidesz)
2020.06.02.: Nacsa Lőrinc (KDNP)
2020.05.26
P/10189 Magyarország népképviseleti rendszerének harminc évvel ezelőtti visszaállításáról Orbán Viktor (Fidesz), Kövér László (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Kocsis Máté (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Varga Mihály (Fidesz), Németh Zsolt (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2020.04.20
H/8035 A 2020. év Zrínyi Miklós-emlékévvé nyilvánításáról Németh Szilárd István (Fidesz)
2019.11.18.: Kósa Lajos (Fidesz)
2019.11.18.: Pánczél Károly (Fidesz)
2019.11.18.: Ágh Péter (Fidesz), Halász János (Fidesz)
2019.11.18.: Hubay György (Fidesz)
2019.11.18.: Fenyvesi Zoltán (Fidesz)
2019.11.18.: Dr. Zsigmond Barna Pál (Fidesz)
2019.11.19.: Nacsa Lőrinc (KDNP)
2019.11.19.: Földi László (KDNP)
2019.11.19.: Dr. Aradszki András (KDNP), Dr. Simicskó István (KDNP)
2019.11.19.: Dr. Vejkey Imre (KDNP)
2019.11.12
T/6212 A képviselők mentelmi jogával összefüggésben egyes törvények módosításáról Kocsis Máté (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz)
2019.05.24.: Nacsa Lőrinc (KDNP)
2019.06.18.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2019.05.23
T/3629 A nemzetgazdasági szempontból kiemelt jelentőségű beruházások megvalósításának gyorsításáról és egyszerűsítéséről szóló 2006. évi LIII. törvény módosításáról Kósa Lajos (Fidesz)
2018.11.23.: Riz Gábor (Fidesz)
2018.11.20
T/3628 A munkaidő-szervezéssel és a munkaerő-kölcsönzés minimális kölcsönzési díjával összefüggő egyes törvények módosításáról Szatmáry Kristóf (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz)
2018.11.26.: Bányai Gábor (Fidesz)
2018.11.20