Készült: 2020.08.06.21:59:39 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Karsai József

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
11303/3 Egyes energetikai tárgyú törvények módosításáról Dr. Karsai József (MSZP) 2009.12.08
6571/12 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Farkas Imre (MSZP), Dr. Karsai József (MSZP), Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP) 2008.11.06
3168/7 A szövetkezetekről szóló 2006. évi X. törvény módosításáról Godó Lajos (MSZP), Zatykó János (MSZP), Dr. Karsai József (MSZP) 2007.06.11
3087/158 Az állami vagyonról Herbály Imre (MSZP), Godó Lajos (MSZP), Borenszki Ervin (MSZP), Csontos János (MSZP), Demendi László (MSZP), Dr. Karsai József (MSZP), Vécsi István (MSZP), Zatykó János (MSZP) 2007.06.11
3087/143 Az állami vagyonról Herbály Imre (MSZP), Demendi László (MSZP), Dr. Karsai József (MSZP), Borenszki Ervin (MSZP), Vécsi István (MSZP), Paizs József (MSZP), Zatykó János (MSZP), Bedő Tamás (MSZP) 2007.06.06
3087/142 Az állami vagyonról Herbály Imre (MSZP), Godó Lajos (MSZP), Bedő Tamás (MSZP), Borenszki Ervin (MSZP), Demendi László (MSZP), Dr. Karsai József (MSZP), Paizs József (MSZP), Vécsi István (MSZP), Zatykó János (MSZP) 2007.06.06
3087/141 Az állami vagyonról Herbály Imre (MSZP), Godó Lajos (MSZP), Bedő Tamás (MSZP), Borenszki Ervin (MSZP), Demendi László (MSZP), Dr. Karsai József (MSZP), Paizs József (MSZP), Vécsi István (MSZP), Zatykó János (MSZP) 2007.06.06
231/33 Egyes pénzügyi tárgyú törvények módosításáról Dr. Karsai József (MSZP), Godó Lajos (MSZP) 2006.06.21