Készült: 2020.10.24.00:08:03 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Az Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.10.17.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Alkotmányügyi bizottság


Az Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Balsai István (Fidesz) Elnök 2006.10.17. 2010.05.13.  
Dr. Hajdu Attila (MSZP) Tag 2006.10.17. 2010.05.13.  
Dr. Szép Béla (MSZP) Tag 2006.10.17. 2010.05.13.  
Dr. Horváth Zsolt (Veszprém) (Fidesz) 1 Tag 2006.10.17. 2010.05.13.  
Fodor Gábor (SZDSZ) Tag 2006.10.17. 2007.05.07.  
Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ) Tag 2007.06.04. 2010.05.13. Fodor Gábor (SZDSZ)


Az Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése