Készült: 2020.08.11.21:35:46 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

A Gazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.07.09.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


A Gazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (9 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Ivanics István (Fidesz) Elnök 1999.06.10. 2002.05.14.  
Atyánszky György (FKGP) Elnök 1998.07.09. 1999.06.09.  
Dr. Horváth János (Fidesz) Tag 1998.11.05. 1999.06.09.  
Nógrádi László (Fidesz) Tag 1999.09.23. 2000.06.20.  
Várkonyi András (Fidesz) Tag 1999.09.23. 2002.05.14.  
Végh László (Fidesz) Tag 1999.09.23. 2002.05.14.  
Fritz Péter (MSZP) Tag 1999.09.23. 2002.05.14.  
Podolák György (MSZP) Tag 2001.02.14. 2002.05.14.  
Tóth Sándor (MSZP) Tag 1999.09.23. 2002.05.14.  
Balogh József (FKGP) Tag 1999.09.23. 2002.05.14.  
Németh Zsolt (MDF) 1 Tag 1999.09.23. 2002.05.14.  
Dr. Gidai Erzsébet (MIÉP) Tag 1998.11.05. 1999.06.09.  
Dr. Gidai Erzsébet (MIÉP) Tag 1999.09.23. 2002.01.20.  
Dr. Gidai Erzsébet (független) Tag 2002.01.21. 2002.05.14.  


A Gazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése