Készült: 2020.11.25.23:11:22 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Az elmúlt nyolc év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.05.25.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Honvédelmi és rendészeti bizottság


Az elmúlt nyolc év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Csampa Zsolt (Fidesz) Elnök 2010.05.25. 2014.05.05.  
Farkas Zoltán (Fidesz) Tag 2010.05.25. 2014.05.05.  
Tóth Gábor (Fidesz) Tag 2010.05.25. 2014.05.05.  
Korondi Miklós (Jobbik) Tag 2011.02.24. 2012.11.12.  
Rubi Gergely (Jobbik) Tag 2010.07.06. 2012.09.10.  


 
Az elmúlt nyolc év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 5 3/2011 2011.03.29. Határozatképes 1:59
2 4 2/2011 2011.03.03. Határozatképes 0:17
3 3 1/2011 2011.02.25. Határozatképes 0:20
4 2 emlékeztető 2/2010 2010.06.08. Határozatképes 0:15
5 1 emlékeztető 1/2010 2010.06.01. Határozatképes 0:08