Készült: 2020.07.11.17:29:46 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Külügyi és határon túli magyarok bizottsága
Típus állandó
Létrehozás 2006.05.30.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Külügyi és határon túli magyarok bizottsága tagjai változásának elrejtése

Külügyi és határon túli magyarok bizottsága tagjainak változásai (20 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Németh Zsolt (Fidesz) 1 Elnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Kozma József (MSZP) Alelnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Szabó Vilmos (MSZP) Alelnök 2006.06.19. 2009.04.20.  
Dr. Szakács László (MSZP) Alelnök 2009.04.27. 2010.05.13. Szabó Vilmos (MSZP)
Dr. Gedei József (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Hárs Gábor (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Kárpáti Tibor (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Kékesi Tibor (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Kőhegyi István (MSZP) Tag 2009.05.18. 2010.05.13. Mesterházy Attila (MSZP)
Kránitz László (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Mesterházy Attila (MSZP) Tag 2006.06.19. 2009.05.18. Nagy Jenő (MSZP)
Nagy Jenő (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Szabó Vilmos (MSZP) Tag 2006.06.19. 2006.06.19. Dr. Vadai Ágnes (MSZP)
Szabó Vilmos (MSZP) Tag 2009.04.20. 2009.04.20.  
Dr. Szakács László (MSZP) Tag 2006.05.30. 2009.04.27.  
Dr. Vadai Ágnes (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Dr. Varga László (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Velez Árpád (MSZP) Tag 2009.04.20. 2010.05.13. Szabó Vilmos (MSZP)
Balla Mihály (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Gógl Árpád (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Gruber Attila (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Horváth János (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Kelemen András (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Potápi Árpád János (Fidesz) 1 Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Rácz Róbert (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2007.10.01.  
Dr. Nagy Andor (KDNP) Tag 2007.10.01. 2010.05.13. Rácz Róbert (Fidesz)
Dr. Eörsi Mátyás (SZDSZ) Tag 2006.05.30. 2007.05.07.  
Geberle Erzsébet (SZDSZ) Tag 2007.05.07. 2008.05.13. Dr. Eörsi Mátyás (SZDSZ)
Kovács Kálmán (SZDSZ) Tag 2008.05.13. 2010.05.13. Geberle Erzsébet (SZDSZ)

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Külügyi és határon túli magyarok bizottsága MSZP 10 50.00%
Fidesz 8 40.00%
KDNP 1 5.00%
SZDSZ 1 5.00%
Összesen 20 100.00%

Külügyi és határon túli magyarok bizottsága üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Transzatlanti albizottság 2006.10.10. 2010.05.13.  

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok