Készült: 2020.08.12.11:54:50 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Papcsák Ferenc

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/5137 A Magyarország helyi önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIX. törvény módosításáról Dr. Vitányi István (Fidesz), Dr. Tilki Attila (Fidesz), Gelencsér Attila (Fidesz), Tiffán Zsolt (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz)
2015.06.15.: Vigh László (Fidesz)
2015.06.09
T/1919 Egyes önkormányzatokat érintő törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Németh Szilárd István (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz), Dunai Mónika (Fidesz), Dr. Simicskó István (KDNP), Dr. Fónagy János (Fidesz), Kucsák László (Fidesz)
2014.11.10.: László Tamás (Fidesz)
2014.11.13.: Dr. Vas Imre (Fidesz)
2014.11.06
T/146 Magyarország helyi önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIX. törvény, a helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek választásáról szóló 2010. évi L. törvény, valamint a választási eljárásról szóló 2013. évi XXXVI. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Varga Mihály (Fidesz), Dr. Vas Imre (Fidesz), László Tamás (Fidesz), Szatmáry Kristóf (Fidesz), Dunai Mónika (Fidesz), Kucsák László (Fidesz), Szabolcs Attila (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Farkas Flórián (Fidesz), Kubatov Gábor (Fidesz), Németh Szilárd István (Fidesz), Németh Zsolt (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz), Dr. Pesti Imre (Fidesz), Varga József (Fidesz), Dr. Rétvári Bence (KDNP), Dr. Simicskó István (KDNP) 2014.05.30
H/132 Az egyes házszabályi rendelkezésekről szóló 10/2014. (II. 24.) OGY határozat módosításáról Rogán Antal (Fidesz)
2014.05.26.: Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Vigh László (Fidesz), Demeter Zoltán (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz), Balla György (Fidesz)
2014.05.23
T/106 Magyarország minisztériumainak felsorolásáról Orbán Viktor (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP)
2014.05.12.: Lázár János (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Seszták Miklós (KDNP), Dr. Simicskó István (KDNP), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP), Dr. Vejkey Imre (KDNP), Dr. Vas Imre (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz)
2014.05.15.: Balla György (Fidesz)
2014.05.10