Készült: 2020.07.14.05:44:17 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.09.23.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Környezetvédelmi bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (8 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Ékes József (MDF) Elnök 1998.09.23. 2002.05.14.  
Tóth István (Fidesz) Alelnök 1999.04.15. 2002.05.14.  
Simon József (MSZP) Alelnök 1999.04.13. 2002.05.14.  
Ughy Attila (Fidesz) Tag 1999.04.15. 2002.05.14.  
Dr. Tompa Sándor (MSZP) Tag 1999.04.13. 2002.05.14.  
Danka Lajos (FKGP) Tag 1998.09.23. 2002.05.14.  
Dr. Turi-Kovács Béla (FKGP) Tag 1998.09.23. 2000.11.27.  
Fodor Gábor (SZDSZ) Tag 1998.09.23. 2002.05.14.  
Kiss Andor (MIÉP) Tag 1998.09.23. 2002.05.14.  


Európai integrációs albizottság üléseinek megjelenítése