Készült: 2020.07.03.13:44:42 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Márton Attila

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
7979/202 A mező- és erdőgazdasági földek forgalmáról Márton Attila (Fidesz) 2012.11.09
7979/201 A mező- és erdőgazdasági földek forgalmáról Márton Attila (Fidesz) 2012.11.09
7425/16 A Nemzeti Adó- és Vámhivatalról szóló 2010. évi CXXII. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz), Márton Attila (Fidesz) 2012.07.03
7425/15 A Nemzeti Adó- és Vámhivatalról szóló 2010. évi CXXII. törvény módosításáról Márton Attila (Fidesz) 2012.06.28
5206/49 A víziközmű-szolgáltatásról Márton Attila (Fidesz) 2011.12.13
5206/44 A víziközmű-szolgáltatásról Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Szólláth Tibor Zoltán (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Kiss Attila (Fidesz), Márton Attila (Fidesz) 2011.12.13
4839/2 A villamos energiáról szóló 2007. évi LXXXVI. törvény módosításáról Márton Attila (Fidesz) 2011.11.28
2767/3 A települési önkormányzatok többcélú kistérségi társulásáról szóló 2004. évi CVII. törvény módosításáról Márton Attila (Fidesz) 2011.04.28
1746/28 Egyes közlekedési tárgyú törvények módosításáról Márton Attila (Fidesz) 2010.12.01
1746/27 Egyes közlekedési tárgyú törvények módosításáról Márton Attila (Fidesz) 2010.12.01
1746/26 Egyes közlekedési tárgyú törvények módosításáról Márton Attila (Fidesz) 2010.12.01
1746/25 Egyes közlekedési tárgyú törvények módosításáról Márton Attila (Fidesz) 2010.12.01
1746/24 Egyes közlekedési tárgyú törvények módosításáról Márton Attila (Fidesz) 2010.12.01
1746/23 Egyes közlekedési tárgyú törvények módosításáról Márton Attila (Fidesz) 2010.12.01
1746/22 Egyes közlekedési tárgyú törvények módosításáról Márton Attila (Fidesz) 2010.12.01
1746/21 Egyes közlekedési tárgyú törvények módosításáról Márton Attila (Fidesz) 2010.12.01
1746/20 Egyes közlekedési tárgyú törvények módosításáról Márton Attila (Fidesz) 2010.12.01
1498/373 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Dr. Bóka István (Fidesz), Márton Attila (Fidesz) 2010.11.18