Készült: 2020.08.08.14:42:18 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Az ORTT költségvetési törvényjavaslatát előkészítő albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.07.06.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Költségvetési bizottság


Az ORTT költségvetési törvényjavaslatát előkészítő albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Keller László (MSZP) Elnök 2006.07.06. 2008.02.18.  
Keller László (MSZP) Elnök 2009.05.05. 2010.05.13. Varga Zoltán (MSZP)
Szűcs Erika (MSZP) Elnök 2008.03.12. 2008.05.05. Keller László (MSZP)
Varga Zoltán (MSZP) Elnök 2008.06.03. 2009.04.15. Szűcs Erika (MSZP)
Szabados József (MSZP) Tag 2006.07.06. 2010.05.13.  
Szabó Lajos (MSZP) Tag 2006.07.06. 2010.05.13.  
Babák Mihály (Fidesz) Tag 2006.07.06. 2010.05.13.  
Lengyel Zoltán (Fidesz) Tag 2006.07.06. 2007.09.09.  
Ágh Péter (Fidesz) Tag 2008.10.21. 2010.05.13. Lengyel Zoltán (MDF)
Lengyel Zoltán (MDF) Tag 2008.10.13. 2008.10.13.  
Lengyel Zoltán (független) Tag 2007.09.10. 2008.10.12.  


Az ORTT költségvetési törvényjavaslatát előkészítő albizottság üléseinek megjelenítése