Készült: 2020.10.01.17:49:12 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Szólláth Tibor Zoltán

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
10903/7 Egyes pénzügyi tárgyú törvények módosításáról Szólláth Tibor Zoltán (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz) 2013.05.13
8888/9 A köznevelési feladatot ellátó egyes önkormányzati fenntartású intézmények állami fenntartásba vételéről Szólláth Tibor Zoltán (Fidesz) 2012.11.06
5904/4 A Máriapócsi Kegyhelyről és a magyar görögkatolikus közösség társadalomban betöltött szerepéről Szólláth Tibor Zoltán (Fidesz), Kiss Attila (Fidesz) 2012.03.12
5206/44 A víziközmű-szolgáltatásról Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Szólláth Tibor Zoltán (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Kiss Attila (Fidesz), Márton Attila (Fidesz) 2011.12.13
3502/124 A közbeszerzésekről Szólláth Tibor Zoltán (Fidesz) 2011.06.22
3502/123 A közbeszerzésekről Szólláth Tibor Zoltán (Fidesz) 2011.06.21
3502/121 A közbeszerzésekről Szólláth Tibor Zoltán (Fidesz) 2011.06.21
3502/117 A közbeszerzésekről Szólláth Tibor Zoltán (Fidesz) 2011.06.21
3502/116 A közbeszerzésekről Szólláth Tibor Zoltán (Fidesz) 2011.06.21
3502/115 A közbeszerzésekről Szólláth Tibor Zoltán (Fidesz) 2011.06.21
3502/114 A közbeszerzésekről Szólláth Tibor Zoltán (Fidesz) 2011.06.21