Készült: 2019.12.10.11:37:31 Dinamikus lap

Varga László

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2003.09.22. 2003.09.23.
MSZP frakcióvez. h. 2003.03.24. 2003.03.25.
MSZP frakcióvez. h. 2002.12.17. 2002.12.18.
MSZP frakcióvez. h. 2002.09.17. 2002.09.18.
MSZP frakcióvez. h. 2002.07.03. 2002.07.03.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Zala megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 2002.11.26. 2006.05.15.
Területfejlesztési bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Közigazgatás-fejlesztési albizottság
Tag 2002.07.03. 2006.05.15.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 5 25

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 56    


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
főiskolai diploma Politikai Főiskola    
főiskolai diploma Pécsi Tanárképző Főiskola