Készült: 2019.12.14.15:01:47 Dinamikus lap

Papp József

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2004.02.23. 2004.02.24.
MSZP frakcióvez. h. 2003.10.28. 2003.10.28.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Győr-Moson-Sopron megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Országos lista 2002.05.15. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
Egészségügyi bizottság Tag 2006.11.06. 2007.09.17.
2002-2006 Önkormányzati bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Európai integrációs albizottság
Tag 2002.06.17. 2006.05.15.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 4 15
2002-2006 3 18

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 33    
2002-2006 34 1  


Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Csorna Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006
Csorna Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1998 2002
Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 1998 2002
Csorna Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1994 1998
Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 1994 1998

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
magyar-könyvtár szakos általános iskolai tanár Szombathelyi Tanárképző Főiskola   1983

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási