Készült: 2019.12.16.03:22:52 Dinamikus lap

Hárs Gábor

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2009.09.28. 2009.09.29.
MSZP frakcióvez. h. 2006.10.30. 2006.10.31.
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2003.10.13. 2003.10.14.
MSZP frakcióvez. h. 2002.11.12. 2002.11.13.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Budapest 11.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Budapest 11.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Külügyi és határon túli magyarok bizottsága Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
2002-2006 Külügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2002.06.04.
Külügyi bizottság Alelnök 2002.06.04. 2004.10.25.
Külügyi bizottság Tag 2004.10.25. 2006.05.15.
Nemzetbiztonsági bizottság Tag 2002.05.21. 2004.10.25.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 7 3
2002-2006 16 3

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 10    
2002-2006 27 1  


Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Budapest Főváros VIII. kerületi Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2006  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
betűszedő Nyomdaipari Tanitézet   1962
okleveles középiskolai tanár Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar 1970

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol középfokú C
lengyel felsőfokú C
orosz felsőfokú C