Készült: 2019.12.14.01:17:57 Dinamikus lap

Cserna Gábor

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2011.03.07. 2014.05.05.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2011.03.02. Fejér megye területi lista 2011.03.07. 2014.05.05.
2002-2006   Fejér megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Kulturális és sajtó bizottság Tag 2002.12.15. 2004.04.05.
Társadalmi szervezetek bizottsága Tag 2002.05.15. 2002.12.03.
Társadalmi szervezetek bizottsága Tag 2004.04.05. 2006.05.15.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 3 83
2002-2006 25 96

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014   1  
2002-2006 3    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Dunaújváros Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése polgármester 2010  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
orosz-történelem szakos tanár Eszterházy Károly Tanárképző Főiskola   1993
közoktatási vezető Budapesti Műszaki Egyetem   1995

Nyelvismeret
Nyelv Foka
francia középfokú
német társalgási
orosz felsőfokú