Készült: 2020.05.25.01:45:45 Dinamikus lap

Dr. Tóth Tihamér

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1994-98 MDF 1994.06.28. 1996.03.10.
Néppárt-MDNP 1996.03.11. 1998.06.17.
1990-94 MDF 1990.05.02. 1994.06.27.

Tisztségek
Tisztség tól ig
jegyző 1997.10.28. 1998.06.17.
munkaügyi minisztériumi politikai államtitkár 1993.02.23. 1994.07.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1994-98   Zala megye területi lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Zala megye 5.vk. 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1994-98 Önkormányzati és rendészeti bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 Alkotmányügyi, törvényelőkészítő és igazságügyi bizottság Tag 1991.09.15. 1993.02.22.
Önkormányzati, közigazgatási, belbiztonsági és rendőrségi bizottság Tag 1990.05.03. 1991.09.14.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor József Attila Tudományegyetem   1968

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német középfokú