Készült: 2020.06.02.11:12:45 Dinamikus lap

Dr. Sepsey Tamás

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1994-98 MDF 1994.06.28. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1994-98 Alkotmányelőkészítő bizottság Tag 1996.04.23. 1998.06.17.
Önkormányzati és rendészeti bizottság Tag 1994.07.15. 1996.04.15.
Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Tag 1994.07.15. 1996.04.15.
Az Állami Számvevőszék elnökét jelölő bizottság Tag 1996.10.15. 1998.06.17.
Számvevőszéki bizottság Alelnök 1996.04.09. 1998.06.17.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor Eötvös Loránd Tudományegyetem   1980

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol alapfokú