Készült: 2020.04.06.15:22:55 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Vígh Ilona

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
I/3461 A sárréti aszálykárok sürgető megoldást kívánnak Vígh Ilona (Fidesz) 2000.11.22
A/1772 Mikor tűnnek el végre az olajügyek vetette árnyak Békés megye felől? Vígh Ilona (Fidesz) 1999.10.18
K/612 Az Ikarus válságának súlyos hatásai Szeghalom és térsége gazdasági és társadalmi helyzetére Vígh Ilona (Fidesz) 1998.12.17