Készült: 2020.01.21.07:46:42 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

A Fenntartható fejlődés bizottsága feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2018.06.18.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Fenntartható fejlődés bizottsága

A Fenntartható fejlődés bizottsága feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése

A Fenntartható fejlődés bizottsága feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Kepli Lajos (Jobbik) 1 Elnök 2018.07.04. 2019.06.25.  
Nunkovics Tibor (Jobbik) Elnök 2019.10.21.   Dr. Kepli Lajos (Jobbik) 1
Bencsik János (Fidesz) Tag 2018.10.09.    
Böröcz László (Fidesz) Tag 2018.10.09.    
Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz) Tag 2018.10.09.    
Hajdu László (DK) Tag 2018.10.09.    

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.