Készült: 2020.07.04.13:10:09 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Az Országos Rádió és Televízió Testület 1998. és 1999. évi költségvetési törvényjavaslatát előkészítő albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.10.21.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Költségvetési bizottság


Az Országos Rádió és Televízió Testület 1998. és 1999. évi költségvetési törvényjavaslatát előkészítő albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Domokos László (Fidesz) Elnök 2001.09.04. 2002.05.14. Mádi László (Fidesz)
Mádi László (Fidesz) Elnök 1998.10.21. 2001.06.30.  
Dr. Bakonyi Tibor (MSZP) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Barkóczy Gellért (FKGP) Tag 2001.06.07. 2002.05.14. Molnár László (független)
Molnár László (FKGP) Tag 1998.10.21. 2001.01.31.  
Bauer Tamás (SZDSZ) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Balogh László (MDF) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Dr. Lentner Csaba (MIÉP) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Molnár László (független) Tag 2001.02.01. 2001.04.17.  


Az Országos Rádió és Televízió Testület 1998. és 1999. évi költségvetési törvényjavaslatát előkészítő albizottság üléseinek megjelenítése