Készült: 2020.09.29.03:49:00 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

A magyar aluminiumvertikum 1994 és 1998 közötti privatizációját vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.12.21.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


A magyar aluminiumvertikum 1994 és 1998 közötti privatizációját vizsgáló albizottság tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Rogán Antal (Fidesz) Elnök 2010.12.21. 2014.05.05.  
Manninger Jenő (Fidesz) Tag 2010.12.21. 2014.05.05.  
Dr. Mengyi Roland (Fidesz) Tag 2010.12.21. 2011.12.30.  
Román István (Fidesz) Tag 2010.12.21. 2014.05.05.  
Wintermantel Zsolt (Fidesz) Tag 2010.12.21. 2014.05.05.  
Dr. Baja Ferenc (MSZP) Tag 2010.12.21. 2014.05.05.  
Volner János (Jobbik) Tag 2010.12.21. 2014.05.05.  
Dr. Aradszki András (KDNP) Tag 2010.12.21. 2014.05.05.  
Scheiring Gábor (LMP) Tag 2010.12.21. 2013.02.11.