Készült: 2019.10.15.14:42:19 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Gazdasági bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2018.05.08.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail gb@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Gazdasági bizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése
Gazdasági bizottság tagjai változásának elrejtése

Gazdasági bizottság tagjainak változásai (15 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Bánki Erik (Fidesz) Elnök 2018.05.08.    
Hadházy Sándor (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.    
Manninger Jenő (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.    
Witzmann Mihály (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.    
Dr. Latorcai János (KDNP) Alelnök 2018.05.08. 2018.06.04.  
Dr. Seszták Miklós (KDNP) Alelnök 2018.06.04.   Dr. Latorcai János (KDNP)
Tóth Csaba (MSZP) Alelnök 2018.05.08.    
Bősz Anett (Párbeszéd) Alelnök 2018.05.08. 2018.05.18.  
Dr. Mellár Tamás (Párbeszéd) Alelnök 2018.06.04.   Bősz Anett (Párbeszéd)
Barcza Attila (Fidesz) Tag 2018.07.02.   Bencsik János (Fidesz)
Bencsik János (Fidesz) Tag 2018.05.08. 2018.07.02.  
F Kovács Sándor (Fidesz) 1 Tag 2018.05.08.    
Riz Gábor (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Szatmáry Kristóf (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Törő Gábor (Fidesz) Tag 2018.05.08. 2018.10.15.  
Varga Gábor (Fidesz) Tag 2018.10.15.   Törő Gábor (Fidesz)
Potocskáné Kőrösi Anita (Jobbik) Tag 2018.10.15.   Volner János (Jobbik)
Volner János (Jobbik) Tag 2018.05.08. 2018.10.05.  
Bangóné Borbély Ildikó (MSZP) Tag 2018.06.04.   Molnár Gyula (MSZP)
Molnár Gyula (MSZP) Tag 2018.05.08. 2018.06.04.  
Székely Sándor (DK) Tag 2018.05.08. 2018.12.21.  
Székely Sándor (független) Tag 2019.02.18.    

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Gazdasági bizottság Fidesz 9 60.00%
Jobbik 1 6.67%
KDNP 1 6.67%
MSZP 2 13.33%
Párbeszéd 1 6.67%
független 1 6.67%
Összesen 15 100.00%

Gazdasági bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Közlekedési albizottság 2018.07.03.    
Turisztikai albizottság 2018.07.03.    

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok