Készült: 2020.02.23.09:20:33 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Nyugdíj- és idősügyi albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.06.16.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ifjúsági, szociális bizottság


Nyugdíj- és idősügyi albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Prof. Iván László (Fidesz) 1 Elnök 2010.06.28. 2014.05.05.  
Hirt Ferenc (Fidesz) Tag 2010.06.28. 2014.05.05.  
Pál Béla (MSZP) Tag 2013.03.11. 2014.05.05. Dr. Varga László (MSZP)
Szűcs Erika (MSZP) Tag 2010.06.28. 2011.10.23.  
Dr. Varga László (MSZP) Tag 2012.07.09. 2013.03.11. Szűcs Erika (független)
Sneider Tamás (Jobbik) Tag 2010.06.28. 2014.05.05.  
Dr. Lanczendorfer Erzsébet (KDNP) Tag 2010.06.28. 2014.05.05.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.

 
Nyugdíj- és idősügyi albizottság
Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
2 1/2012 2012.06.20. Határozatképes 1:44
1 1/2010 2010.07.19. Határozatképes 1:35