Készült: 2019.11.13.23:11:44 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Bebes István

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
8888/14 A köznevelési feladatot ellátó egyes önkormányzati fenntartású intézmények állami fenntartásba vételéről Bebes István (Fidesz) 2012.11.07
7029/2 A kéményseprő-ipari közszolgáltatásról Bebes István (Fidesz) 2012.05.22
7029/1 A kéményseprő-ipari közszolgáltatásról Bebes István (Fidesz) 2012.05.22
6588/2 A települési önkormányzatok fekvőbeteg-szakellátó intézményeinek átvételéről és az átvételhez kapcsolódó egyes törvények módosításáról Bebes István (Fidesz) 2012.04.10
5206/7 A víziközmű-szolgáltatásról Szekó József (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Polics József (Fidesz) 2011.12.12
5206/6 A víziközmű-szolgáltatásról Szekó József (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Polics József (Fidesz) 2011.12.12
4864/707 A helyi önkormányzatokról Spaller Endre (KDNP), Bebes István (Fidesz) 2011.12.06
4864/705 A helyi önkormányzatokról Spaller Endre (KDNP), Bebes István (Fidesz) 2011.12.06
4864/694 A helyi önkormányzatokról Spaller Endre (KDNP), Bebes István (Fidesz) 2011.12.06
4864/693 A helyi önkormányzatokról Spaller Endre (KDNP), Bebes István (Fidesz) 2011.12.06
4864/620 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Szekó József (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.11.24
4864/557 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Bebes István (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz)
2011.11.24
4864/541 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Bebes István (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.11.24
4864/504 A helyi önkormányzatokról Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Koncz Ferenc (Fidesz), Bebes István (Fidesz) 2011.11.24
4864/503 A helyi önkormányzatokról Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Szekó József (Fidesz), Bebes István (Fidesz)
2011.12.06.: Tessely Zoltán (Fidesz)
2011.11.24
4864/502 A helyi önkormányzatokról Szekó József (Fidesz), Bebes István (Fidesz)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz)
2011.11.24
4864/501 A helyi önkormányzatokról Szekó József (Fidesz), Bebes István (Fidesz) 2011.11.24
4864/475 A helyi önkormányzatokról Bebes István (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz), Tessely Zoltán (Fidesz)
2011.11.24
4864/472 A helyi önkormányzatokról Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Szekó József (Fidesz), Sági István (Fidesz), Bebes István (Fidesz) 2011.11.24
4864/471 A helyi önkormányzatokról Bebes István (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz), Szekó József (Fidesz)
2011.11.24
4864/470 A helyi önkormányzatokról Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Bebes István (Fidesz)
2011.12.06.: Tessely Zoltán (Fidesz)
2011.11.24
4864/469 A helyi önkormányzatokról Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Bebes István (Fidesz)
2011.11.28.: Nagy Csaba (Fidesz)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz)
2011.11.24
4856/211 A nemzeti köznevelésről Bebes István (Fidesz) 2011.11.23
4365/690 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Bebes István (Fidesz), V. Németh Zsolt (Fidesz) 2011.12.06
4365/689 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Bebes István (Fidesz), V. Németh Zsolt (Fidesz) 2011.12.06
1498/692 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről V. Németh Zsolt (Fidesz), Bebes István (Fidesz) 2010.12.14