Készült: 2019.11.21.21:57:56 Dinamikus lap

Láyer József

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Hajdú-Bihar megye 4.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Hajdú-Bihar megye 4.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
Rendészeti bizottság Alelnök 2002.05.15. 2002.05.27.
Rendészeti bizottság Tag 2002.05.29. 2006.05.15.
   Az oktatási szegregáció megvizsgálására létrehozott albizottság
Tag 2003.11.18. 2006.05.15.
1998-2002 Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 2 56
1998-2002 5 6

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 9    
1998-2002 20    


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
főiskolai diploma Juhász Gyula Tanárképző Főiskola    
egyetemi diploma Kossuth Lajos Tudományegyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási
német társalgási