Készült: 2020.08.07.06:37:43 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Varga Zoltán

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
6574/14 A pénzügyi szolgáltatásokat érintő egyes törvények módosításáról Varga Zoltán (MSZP) 2008.11.11
5311/165 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Varga Zoltán (MSZP), Molnár László (MSZP), Dr. Tompa Sándor (MSZP), Dr. Kolber István (MSZP) 2008.05.13
5311/94 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Varga Zoltán (MSZP), Molnár László (MSZP) 2008.04.22
5311/93 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Varga Zoltán (MSZP), Molnár László (MSZP) 2008.04.22
5311/92 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Varga Zoltán (MSZP), Molnár László (MSZP) 2008.04.22
5311/91 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Molnár László (MSZP), Varga Zoltán (MSZP) 2008.04.22
5311/90 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Molnár László (MSZP), Varga Zoltán (MSZP) 2008.04.22
5311/89 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Molnár László (MSZP), Varga Zoltán (MSZP) 2008.04.22
5311/88 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Molnár László (MSZP), Varga Zoltán (MSZP) 2008.04.22
5311/87 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Molnár László (MSZP), Varga Zoltán (MSZP) 2008.04.22
5311/86 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Molnár László (MSZP), Varga Zoltán (MSZP) 2008.04.22