Készült: 2020.09.29.04:23:44 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Női Méltóságért Albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2015.06.17.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail noma@parlament.hu
Főbizottság Kulturális bizottság


Női Méltóságért Albizottság tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dunai Mónika (Fidesz) Elnök 2015.06.17. 2018.05.07.  
Ikotity István (LMP) Alelnök 2015.06.23. 2017.12.15.  
Simon Róbert Balázs (Fidesz) Tag 2015.06.17. 2017.10.09.  
Törő Gábor (Fidesz) Tag 2015.06.17. 2018.05.07.  
Dr. Vinnai Győző (Fidesz) Tag 2015.06.17. 2018.05.07.  
Kunhalmi Ágnes (MSZP) Tag 2015.06.23. 2018.05.07.  
Dúró Dóra (Jobbik) Tag 2015.06.17. 2018.05.07.  
Gaal Gergely (KDNP) Tag 2017.10.30. 2018.05.07. Simon Róbert Balázs (Fidesz)
Dr. Hoffmann Rózsa (KDNP) Tag 2015.06.17. 2018.05.07.  


Női Méltóságért Albizottság üléseinek megjelenítése