Készült: 2020.07.02.09:22:19 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Nyugdíjpolitikai albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2007.03.05.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ifjúsági, szociális bizottság


Nyugdíjpolitikai albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP) Elnök 2008.05.26. 2010.05.13. Dr. Vidorné dr. Szabó Györgyi (MSZP)
Dr. Vidorné dr. Szabó Györgyi (MSZP) Elnök 2007.03.05. 2008.05.26.  
Dr. Iván László (Fidesz) 1 Alelnök 2007.03.05. 2010.05.13.  
Dr. Nyul István (MSZP) Tag 2007.03.05. 2010.05.13.  
Dr. Lanczendorfer Erzsébet (KDNP) Tag 2007.03.05. 2010.05.13.  
Béki Gabriella (SZDSZ) Tag 2007.03.05. 2010.05.13.  


Nyugdíjpolitikai albizottság üléseinek megjelenítése