Készült: 2019.12.15.06:18:45 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Dancsó József

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
A/10918 Milyen eszközöket alkalmaz a kormány az offshore vagyonok felderítésére? Dr. Dancsó József (Fidesz) 2013.04.29
T/10809 Az államháztartásról szóló 2011. évi CXCV. törvény módosításáról Dr. Dancsó József (Fidesz) 2013.04.18
T/9929 Magyarország Alaptörvényének negyedik módosítása Rogán Antal (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Ágh Péter (Fidesz), Dr. Ángyán József (Fidesz), B Nagy László (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Bábiné Szottfried Gabriella (Fidesz), Dr. Bácskai János (Fidesz), Balázs József (Fidesz), Balla György (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Bartos Mónika (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Dr. Bene Ildikó (Fidesz), Berényi László (Fidesz), Bíró Márk (Fidesz), Bodó Imre (Fidesz), Bodó Sándor (Fidesz), Dr. Bohács Zsolt (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Borbély Lénárd (Fidesz), Brájer Éva (Fidesz), Dr. Braun Márton (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Csóti György (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Dr. Czomba Sándor (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Dr. Daher Pierre (Fidesz) és 221 képviselő társa. 2013.02.08
T/7480 A Magyarország 2012. évi központi költségvetéséről szóló 2011. évi CLXXXVIII. törvény módosításáról Dióssi Csaba (Fidesz)
2012.06.11.: Babák Mihály (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz)
2012.06.10
T/7425 A Nemzeti Adó- és Vámhivatalról szóló 2010. évi CXXII. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz), Márton Attila (Fidesz) 2012.06.04
T/6187 Egyes közpénzügyi tárgyú törvényeknek az államháztartás önkormányzati alrendszerét érintő módosításáról, és azok más törvénnyel való összhangjának biztosításáról Kósa Lajos (Fidesz)
2012.03.12.: Dr. Dancsó József (Fidesz)
2012.03.05
T/6163 A helyi adókról szóló 1990. évi C. törvény módosításáról Kósa Lajos (Fidesz)
2012.03.12.: Dr. Dancsó József (Fidesz)
2012.03.02
T/3124 A személyi jövedelemadóról szóló 1995. évi CXVII. törvény, valamint az államháztartásról szóló 1992. évi XXXVIII. törvény és egyes kapcsolódó törvények módosításáról szóló 2006. évi LXV. törvény módosításáról Koszorús László (Fidesz)
2011.05.16.: Dr. Dancsó József (Fidesz)
2011.05.17.: Dr. Zsiga Marcell (Fidesz)
2011.05.23.: Babák Mihály (Fidesz)
2011.05.09
T/1297 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről szóló 2009. évi CXXX. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz) 2010.10.06