Készült: 2020.03.28.19:24:15 Dinamikus lap

Mohácsi József

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Zala megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Oktatási és tudományos bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
Sport- és turisztikai bizottság Tag 2007.06.25. 2010.05.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 15 262

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 33    


Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Keszthely Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
felsőfokú áruforgalmi Belkereskedelmi Továbbképző Központ Vendéglátói Kar 1981
vendéglátóipari szakoktató Kereskedelmi és Vendéglátóipari Főiskola Szakoktatói Kar 1987

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
német középfokú A