Készült: 2020.08.13.17:08:49 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Csampa Zsolt

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
12570/2 A nemzetbiztonsági szolgálatokról szóló 1995. évi CXXV. törvénynek a nemzetbiztonsági tárgyú parlamenti ellenőrzés hatékonnyá tételéhez szükséges módosításáról Csampa Zsolt (Fidesz) 2013.11.13
10102/37 A nemzetbiztonsági ellenőrzés új szabályainak megállapításáról Csampa Zsolt (Fidesz) 2013.05.20
10102/36 A nemzetbiztonsági ellenőrzés új szabályainak megállapításáról Csampa Zsolt (Fidesz) 2013.05.20
10102/33 A nemzetbiztonsági ellenőrzés új szabályainak megállapításáról Csampa Zsolt (Fidesz) 2013.05.11
10102/31 A nemzetbiztonsági ellenőrzés új szabályainak megállapításáról Dr. Kocsis Máté (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz) 2013.05.09
9234/18 A honvédek jogállásáról Csampa Zsolt (Fidesz) 2012.11.27
9234/17 A honvédek jogállásáról Csampa Zsolt (Fidesz) 2012.11.27
5004/13 Egyes rendvédelmi tárgyú törvények módosításáról, valamint az azzal összefüggő további törvénymódosításokról Csampa Zsolt (Fidesz) 2011.11.30
5004/12 Egyes rendvédelmi tárgyú törvények módosításáról, valamint az azzal összefüggő további törvénymódosításokról Csampa Zsolt (Fidesz) 2011.11.30
5004/11 Egyes rendvédelmi tárgyú törvények módosításáról, valamint az azzal összefüggő további törvénymódosításokról Csampa Zsolt (Fidesz) 2011.11.30
5004/10 Egyes rendvédelmi tárgyú törvények módosításáról, valamint az azzal összefüggő további törvénymódosításokról Csampa Zsolt (Fidesz) 2011.11.30
5004/9 Egyes rendvédelmi tárgyú törvények módosításáról, valamint az azzal összefüggő további törvénymódosításokról Csampa Zsolt (Fidesz) 2011.11.30
5004/8 Egyes rendvédelmi tárgyú törvények módosításáról, valamint az azzal összefüggő további törvénymódosításokról Csampa Zsolt (Fidesz) 2011.11.30
4998/3 A fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló 1996. évi XLIII. törvény közszolgálati életpályák összehangolásával összefüggő, valamint egyes munkaügyi tárgyú törvények módosításáról Csampa Zsolt (Fidesz) 2011.11.30
4365/693 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Csampa Zsolt (Fidesz) 2011.12.06
4365/685 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Csampa Zsolt (Fidesz) 2011.12.06
4365/684 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Csampa Zsolt (Fidesz) 2011.12.06
4365/683 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Csampa Zsolt (Fidesz) 2011.12.06
1667/22 A honvédelemről és a Magyar Honvédségről szóló 2004. évi CV. törvény, valamint egyes törvények ezzel összefüggő módosításáról Csampa Zsolt (Fidesz) 2010.12.06
1667/21 A honvédelemről és a Magyar Honvédségről szóló 2004. évi CV. törvény, valamint egyes törvények ezzel összefüggő módosításáról Csampa Zsolt (Fidesz) 2010.12.06
1498/388 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Dr. Kocsis Máté (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz) 2010.11.18
616/5 A katonai és rendvédelmi felsőoktatási intézmények vezetőinek, oktatóinak és hallgatóinak jogállásáról szóló 1996. évi XLV. törvény módosításáról Csampa Zsolt (Fidesz) 2010.07.19
616/1 A katonai és rendvédelmi felsőoktatási intézmények vezetőinek, oktatóinak és hallgatóinak jogállásáról szóló 1996. évi XLV. törvény módosításáról Csampa Zsolt (Fidesz) 2010.07.07
21/8 A családok támogatásáról szóló 1998. évi LXXXIV. törvénynek, valamint a gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvénynek a tankötelezettség teljesítésével összefüggő módosításáról Pelczné Dr. Gáll Ildikó (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Dr. Zsiga Marcell (Fidesz), Sebestyén László (Fidesz), Riz Gábor (Fidesz), Demeter Zoltán (Fidesz), Tamás Barnabás (Fidesz), Dr. Ódor Ferenc (Fidesz), Koncz Ferenc (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Prof. Iván László (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Lakatosné Sira Magdolna (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Dr. Nagy Kálmán (KDNP) 2010.05.26