Készült: 2020.08.05.16:39:03 Dinamikus lap

Szabados József

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Költségvetési, pénzügyi és számvevőszéki bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
    Az ORTT költségvetési törvényjavaslatát előkészítő albizottság
Tag 2006.07.06. 2010.05.13.
    Közmédiumok gazdálkodását ellenőrző albizottság
Tag 2009.09.30. 2010.05.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 1 13

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 44    


Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2002 2206
Baktalórántháza Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
üzemmérnök Gépipari és Automatizálási Műszaki Főiskola - Kecskemét   1972