Készült: 2020.09.19.15:40:30 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Az Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.26.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Emberi jogi bizottság


Az Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Semjén Zsolt (Fidesz) Elnök 2002.09.25. 2006.05.15.  
Nyakó István (MSZP) Tag 2002.09.25. 2006.05.15.  
Szászfalvi László (Fidesz) Tag 2005.05.15. 2006.05.15.  
Szászfalvi László (MDF) Tag 2002.09.25. 2004.09.06.  
Szászfalvi László (független) Tag 2004.09.06. 2005.05.14.  


Az Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése