Készült: 2020.08.11.11:34:19 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

A Mezőgazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.06.23.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


A Mezőgazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Demendi László (MSZP) Elnök 2006.06.23. 2010.05.13.  
Bedő Tamás (MSZP) Tag 2006.06.23. 2010.05.13.  
Godó Lajos (MSZP) Tag 2006.06.23. 2010.05.13.  
Dr. Karsai József (MSZP) Tag 2006.06.23. 2010.05.13.  
Bagi Béla (Fidesz) Tag 2006.06.23. 2010.05.13.  
Jakab István (Fidesz) Tag 2006.06.23. 2010.05.13.  
Kispál Ferenc (Fidesz) Tag 2006.06.23. 2007.10.12.  
Dr. Ángyán József (Fidesz) Tag 2006.06.23. 2010.05.13.  
Dr. Kis Zoltán (SZDSZ) Tag 2006.06.23. 2007.09.16.  


A Mezőgazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése