Készült: 2020.08.08.11:48:48 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Az Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.05.18.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Alkotmányügyi bizottság


Az Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (11 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Bárándy Gergely (MSZP) Elnök 2010.05.18. 2014.05.05.  
Dr. Vas Imre (Fidesz) Alelnök 2010.06.07. 2014.05.05.  
Dr. Bohács Zsolt (Fidesz) Tag 2010.05.26. 2013.03.01.  
Budai Gyula (Fidesz) 1 Tag 2010.06.28. 2012.03.12. Dr. Vinnai Győző (Fidesz)
Dr. Gruber Attila (Fidesz) Tag 2011.03.16. 2014.05.05. Dr. Kovács Ferenc (Fidesz)
Dr. Horváth Zsolt (Veszprém) (Fidesz) 1 Tag 2013.10.07. 2014.05.05.  
Dr. Kovács Ferenc (Fidesz) Tag 2010.05.26. 2011.03.16.  
Dr. Molnár Attila (Fidesz) Tag 2010.05.26. 2014.05.05.  
Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz) Tag 2010.05.26. 2014.05.05.  
Dr. Puskás Imre (Fidesz) Tag 2012.03.26. 2013.05.13. Budai Gyula (Fidesz) 1
Dr. Vas Imre (Fidesz) Tag 2010.05.26. 2010.06.07.  
Dr. Vinnai Győző (Fidesz) Tag 2010.05.26. 2010.06.28.  
Dr. Botka László (MSZP) Tag 2013.03.04. 2013.10.07. Dr. Varga László (MSZP)
Dr. Harangozó Tamás Attila (MSZP) 1 Tag 2010.05.26. 2011.12.06.  
Dr. Steiner Pál (MSZP) Tag 2013.10.07. 2014.05.05.  
Dr. Varga László (MSZP) Tag 2012.03.19. 2013.03.04. Dr. Harangozó Tamás Attila (MSZP) 1
Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik) Tag 2010.05.26. 2014.05.05.  
Murányi Levente (Jobbik) Tag 2010.05.26. 2010.10.25.  
Dr. Staudt Gábor (Jobbik) Tag 2013.10.07. 2014.05.05.  
Dr. Vejkey Imre (KDNP) Tag 2013.10.07. 2014.05.05.  
Dr. Schiffer András (LMP) Tag 2010.05.26. 2013.08.31.  
Dr. Schiffer András (LMP) Tag 2013.09.01. 2014.05.05.  
Dr. Schiffer András (független) Tag 2010.05.26. 2013.08.31.  


 
Az Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 6 1/2013 2013.10.09. Határozatképtelenné vált ülés 0:12
2 5 3/2011 2011.12.05. Határozatképes 1:25
3 4 2/2011 2011.06.06. Határozatképes 0:35
4 3 1/2011 2011.03.22. Határozatképes 1:56
5 2 2/2010 2010.11.18. Tanácskozóképes 6:30
6 1 1/2010 2010.06.07. Határozatképes 0:10