Készült: 2020.07.04.02:27:18 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Alkotmány- és igazságügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Alkotmány- és igazságügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Alkotmány- és igazságügyi bizottság tagjainak változásai (28 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Vastagh Pál (MSZP) Elnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Répássy Róbert (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Szentgyörgyvölgyi Péter (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Fodor Gábor (SZDSZ) Alelnök 2002.06.04. 2006.05.15. Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ)
Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ) Alelnök 2002.05.15. 2002.05.27.  
Dr. Avarkeszi Dezső (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Balogh László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Csákabonyi Balázs (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Devánszkiné Dr.Molnár Katalin (MSZP) Tag 2002.06.04. 2006.05.15. Iváncsik Imre (MSZP)
Dr. Faragó Péter (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Gedei József (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Iváncsik Imre (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Dr. Kovács László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Serfőző András (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Simon Gábor (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Steiner Pál (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Toller László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Wiener György (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Áder János (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Bagó Zoltán (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Dr. Dorkota Lajos (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Dr. Gyimesi József (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2005.06.30.  
Kosztolányi Dénes (Fidesz) Tag 2005.07.04. 2006.05.15. Dr. Gyimesi József (független)
Kozma Péter (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1 Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Mikes Éva (Fidesz) Tag 2002.05.27. 2003.06.23. Dr. Bagó Zoltán (Fidesz)
Dr. Rubovszky György (Fidesz) Tag 2003.06.23. 2006.05.15. Dr. Mikes Éva (Fidesz)
Dr. Salamon László (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Szabó Erika (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Szakács Imre (Fidesz) Tag 2002.05.27. 2006.05.15. Dr. Dorkota Lajos (Fidesz)
Dr. Vitányi István (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Eörsi Mátyás (SZDSZ) Tag 2002.06.04. 2004.07.15.  
Fodor Gábor (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2002.06.04.  
Dr. Kis Zoltán (SZDSZ) Tag 2004.07.15. 2006.05.15. Dr. Eörsi Mátyás (SZDSZ)
Dr. Balsai István (MDF) Tag 2002.05.15. 2004.09.06.  
Dr. Dávid Ibolya (MDF) Tag 2004.12.20. 2006.05.15. Herényi Károly (MDF)
Herényi Károly (MDF) Tag 2004.10.25. 2004.12.20. Dr. Balsai István (független)
Dr. Horváth Balázs (MDF) Tag 2002.05.15. 2004.09.06.  
Dr. Balsai István (független) Tag 2004.09.06. 2004.10.25.  
Dr. Gyimesi József (független) Tag 2005.07.01. 2005.07.04.  
Dr. Horváth Balázs (független) Tag 2004.09.06. 2006.05.15.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Alkotmány- és igazságügyi bizottság MSZP 13 46.43%
Fidesz 11 39.29%
SZDSZ 2 7.14%
MDF 1 3.57%
független 1 3.57%
Összesen 28 100.00%

Alkotmány- és igazságügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok