Készült: 2020.09.27.12:44:05 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1994-98

Mezőgazdasági bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1994.06.28.
Megszűnés 1998.06.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Mezőgazdasági bizottság tagjai változásának elrejtése

Mezőgazdasági bizottság tagjainak változásai (26 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Orosz Sándor (MSZP) Elnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
Pásztohy András (MSZP) Alelnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
Gyimóthy Géza (FKGP) Alelnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
Fodor Sándor (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Gráf József (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Herbály Imre (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Karakas János (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Komáromi István (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Lakatos András (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Lakos László (MSZP) Tag 1997.03.04. 1998.06.17.  
Matuska Sándor (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Nacsa János (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Simon József (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Szántó Mihály (MSZP) Tag 1994.06.28. 1997.03.03.  
Vadász István (MSZP) Tag 1997.11.11. 1998.06.17.  
Zatykó János (MSZP) Tag 1996.05.14. 1998.06.17.  
Dr. Bálint György (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Gombos András (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Juhász Pál (SZDSZ) Tag 1997.03.11. 1998.06.17.  
Dr. Kertész Zoltán (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Mészáros Béla (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Solymosi József (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1997.02.23.  
Bogárdi Zoltán (MDF) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Farkas Gabriella (MDF) Tag 1994.06.28. 1996.03.10.  
Dr. Medgyasszay László (MDF) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
dr. Raskó György (MDF) Tag 1994.06.28. 1996.03.10.  
Barkóczy Gellért (FKGP) Tag 1996.06.25. 1998.06.17.  
Berregi István (FKGP) Tag 1994.06.28. 1998.02.01.  
Glattfelder Béla (FIDESZ) Tag 1994.12.06. 1998.06.17.  
Ivanics István (FIDESZ-MPP) Tag 1997.11.19. 1998.06.17.  
Kósa Lajos (FIDESZ) Tag 1994.06.28. 1996.06.24.  
Dr. Urbán László (FIDESZ) Tag 1994.06.28. 1994.11.30.  
Rusznák Miklós (KDNP) Tag 1994.06.28. 1997.07.21.  
Dr. Szakál Ferenc (KDNP) Tag 1994.06.28. 1997.07.15.  
Dr. Farkas Gabriella (Néppárt-MDNP) Tag 1996.03.11. 1998.06.17.  
dr. Raskó György (Néppárt-MDNP) Tag 1996.03.11. 1996.04.15.  
Dr. Solymosi József (független) Tag 1997.02.24. 1997.03.10.  
Dr. Szakál Ferenc (független) Tag 1997.07.16. 1997.07.23.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Mezőgazdasági bizottság MSZP 14 53.85%
SZDSZ 5 19.23%
MDF 2 7.69%
FKGP 2 7.69%
Fidesz 2 7.69%
Néppárt-MDNP 1 3.85%
Összesen 26 100.00%

Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Geotermikus energia mezőgazdasági felhasználása 1997.10.29. 1998.06.17.