Készült: 2020.10.30.00:25:12 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Gazdaságfejlesztési és versenyképességi albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2014.11.05.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Gazdaságfejlesztési és versenyképességi albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Mengyi Roland (Fidesz) Elnök 2014.11.05. 2018.05.07.  
Dr. Völner Pál (Fidesz) Tag 2014.11.05. 2015.10.19.  
Tóth Csaba (MSZP) Tag 2014.11.05. 2018.05.07.  
Volner János (Jobbik) Tag 2014.11.05. 2018.05.07.