Készült: 2020.06.06.07:14:45 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

A rendszerváltás utáni első, szabadon választott Magyar Országgyűlés megalakulását követően kormányzati politikai szerepet betöltő személyeknek az előző politikai rendszer állambiztonsági tevékenységében való részvételének tényeit és körülményeit vizsgáló bizottság
Típus vizsgáló
Létrehozás 2002.07.09.
Megszűnés 2002.09.30.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


A rendszerváltás utáni első, szabadon választott Magyar Országgyűlés megalakulását követően kormányzati politikai szerepet betöltő személyeknek az előző politikai rendszer állambiztonsági tevékenységében való részvételének tényeit és körülményeit vizsgáló bizottság tagjai változásának megjelenítése
 
A rendszerváltás utáni első, szabadon választott Magyar Országgyűlés megalakulását követően kormányzati politikai szerepet betöltő személyeknek az előző politikai rendszer állambiztonsági tevékenységében való részvételének tényeit és körülményeit vizsgáló bizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 8 8/2002 2002.09.02. Tanácskozóképes 0:30
2 7 7/2002 2002.08.27. Határozatképes 2:50
3 6 6/2002 2002.08.13. Tanácskozóképes 0:30
4 5 5/2002 2002.08.05. Tanácskozóképes 0:10
5 4 4/2002 2002.08.05. Határozatképes 0:50
6 3 3/2002 2002.07.24. Határozatképes 0:50
7 2 2/2002 2002.07.16. Határozatképes 2:00
8 1 1/2002 2002.07.10. Határozatképes 1:40


A rendszerváltás utáni első, szabadon választott Magyar Országgyűlés megalakulását követően kormányzati politikai szerepet betöltő személyeknek az előző politikai rendszer állambiztonsági tevékenységében való részvételének tényeit és körülményeit vizsgáló bizottságnak nincs albizottsága.

Nem tárgyalt irományt.