Készült: 2019.11.14.13:34:19 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

A Költségvetési bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2015.10.21.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Költségvetési bizottság


A Költségvetési bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
László Tamás (Fidesz) Elnök 2015.10.21. 2018.05.07.  
Boldog István (Fidesz) Tag 2015.10.21. 2018.05.07.  
Witzmann Mihály (Fidesz) Tag 2015.10.21. 2018.05.07.  
Dr. Legény Zsolt (MSZP) Tag 2016.11.24. 2017.03.06. Velez Árpád (MSZP)
Dr. Szakács László (MSZP) Tag 2015.10.21. 2016.09.12.  
Velez Árpád (MSZP) Tag 2016.09.19. 2016.11.21. Dr. Szakács László (MSZP)
Hegedűs Lorántné (Jobbik) Tag 2015.10.21. 2018.05.07.