Készült: 2019.09.19.09:20:48 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Tiba István (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
11104/1 A polgármesteri tisztség ellátásának egyes kérdéseiről és az önkormányzati képviselők tiszteletdíjáról szóló 1994. évi LXIV. törvény és Magyarország helyi önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIV. törvény módosításáról Dr. Tiba István (Fidesz) 2013.05.15
6590/46 A járások kialakításáról, valamint egyes ezzel összefüggő törvények módosításáról Tasó László (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz) 2012.04.24
5206/83 A víziközmű-szolgáltatásról Dr. Tiba István (Fidesz) 2011.12.21
4365/646 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Tasó László (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz) 2011.12.05
4365/470 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Dr. Bóka István (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Kiss Attila (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz), Hirt Ferenc (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
2011.11.07.: Sági István (Fidesz)
2011.11.02
2601/2 A fenntarthatóság szempontjának a kereskedelmi központok működésében történő érvényre juttatásához szükséges törvénymódosításokról Földesi Gyula (Fidesz), Göndör István (MSZP), Dr. Lenhardt Balázs (Jobbik), Nyakó István (MSZP), Móring József Attila (KDNP), Dr. Stágel Bence (KDNP), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz), Hegedűs Lorántné (Jobbik) 2011.09.26
1498/477 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Tasó László (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz) 2010.11.26
1498/278 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Tasó László (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz) 2010.11.18
1498/277 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Tasó László (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz) 2010.11.18
1498/276 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Tasó László (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz) 2010.11.18
573/16 Sporttal összefüggő egyes törvények módosításáról Tasó László (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz) 2010.07.07
573/15 Sporttal összefüggő egyes törvények módosításáról Tasó László (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz) 2010.07.07
32/46 A helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek választásáról Kósa Lajos (Fidesz), Rácz Róbert (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz), Dr. Tóth József (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Tarlós István (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Dr. Kocsis Máté (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz) 2010.06.01