Készült: 2020.09.22.07:51:26 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Egészségügyi és szociális bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1998.06.25.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Egészségügyi és szociális bizottság tagjai változásának elrejtése

Egészségügyi és szociális bizottság tagjainak változásai (24 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Kökény Mihály (MSZP) Elnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Frajna Imre (Fidesz) Alelnök 1998.06.25. 1999.09.01.  
Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) Alelnök 1999.10.01. 2002.05.14. Dr. Frajna Imre (Fidesz)
Dr. Csáky András (MDF) Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Bartha László (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Halász János (Fidesz) Tag 2000.02.08. 2001.12.18. Dr. Horváth Zsolt (Fidesz)
Hortobágyi Krisztina (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2000.11.02.  
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2000.02.08.  
Imre Zsolt (Fidesz) Tag 2001.01.01. 2002.05.14. Hortobágyi Krisztina (független)
Koltai Ildikó (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Mánya Kristóf (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Steinerné Vasvári Éva (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Surján László (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Szabó Ferenc (Fidesz) Tag 2001.02.13. 2001.05.07.  
Szabó Ferenc (Fidesz) Tag 2001.12.18. 2002.05.14. Halász János (Fidesz)
Szűcs Lajos (Fidesz) 1 Tag 2001.05.08. 2002.05.14. Szabó Ferenc (Fidesz)
Hortobágyi Krisztina (MSZP) Tag 2001.08.23. 2002.05.14.  
Dr. Házas József (MSZP) Tag 2000.10.17. 2002.05.14. Dr. Koleszár Lajos (MSZP)
Dr. Jakus Zoltán (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Koleszár Lajos (MSZP) Tag 1998.06.25. 2000.10.17.  
Dr. Schvarcz Tibor (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Szabó György (MSZP) Tag 2001.03.06. 2002.05.14.  
Szabó Sándorné (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Vojnik Mária (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Vágvölgyi János (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Czira Szabolcs (FKGP) Tag 1998.06.25. 1999.06.01.  
Dr. Fenyvesi Máté (FKGP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Hegedűs Mihály (FKGP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Pallag László (FKGP) Tag 2001.05.08. 2001.09.19.  
Zsikla Győző (FKGP) Tag 1999.06.01. 2001.05.08. Dr. Czira Szabolcs (FKGP)
Béki Gabriella (SZDSZ) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Erkel Tibor (MIÉP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Hortobágyi Krisztina (független) Tag 2000.11.03. 2001.01.01.  
Hortobágyi Krisztina (független) Tag 2001.02.13. 2001.08.22.  
Pallag László (független) Tag 2001.09.20. 2002.05.14.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Egészségügyi és szociális bizottság Fidesz 9 37.50%
MSZP 9 37.50%
FKGP 2 8.33%
SZDSZ 1 4.17%
MDF 1 4.17%
MIÉP 1 4.17%
független 1 4.17%
Összesen 24 100.00%

Egészségügyi és szociális bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok