Készült: 2020.07.02.08:50:36 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.11.07.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Sport- és turisztikai bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Nagy Jenő (MSZP) Elnök 2006.11.07. 2010.05.13.  
Dr. Horváth Klára (MSZP) Tag 2007.02.20. 2010.05.13.  
Kovács Ferenc (Fidesz) Tag 2007.02.20. 2010.05.13.