Készült: 2020.09.30.02:04:34 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Diszkrimináció a foglalkoztatásban albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.06.28.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Foglalkoztatási bizottság


Diszkrimináció a foglalkoztatásban albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Bernáth Ildikó (Fidesz) Elnök 2006.06.28. 2010.05.13.  
Lénárt László (MSZP) Tag 2009.03.16. 2010.05.13. Dr. Vojnik Mária (MSZP)
Nagy László (MSZP) Tag 2006.10.30. 2010.05.13.  
Rózsa Endre (MSZP) Tag 2006.10.30. 2010.05.13.  
Dr. Vojnik Mária (MSZP) Tag 2006.06.28. 2008.05.05.  
Wittner Mária (Fidesz) 1 Tag 2006.10.30. 2010.05.13.  


Diszkrimináció a foglalkoztatásban albizottság üléseinek megjelenítése