Készült: 2019.10.16.18:14:24 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Rogán Antal (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
A/5420 Beváltotta-e a diákhitel a hozzáfűzött reményeket? Rogán Antal (Fidesz) 2001.11.09
A/5023 ÁPV Rt. múltbeli ügyei Rogán Antal (Fidesz) 2001.09.03
A/4901 Kormány nyári eredményei Rogán Antal (Fidesz) 2001.08.10
I/4187 Kíván- fellépni a minisztérium a 40 év felettieket súlyosan diszkrimináló munkáltatókkal szemben? Rogán Antal (Fidesz) 2001.04.12
I/3358 A megkülönböztető jelzések használatának szigorításáról Rogán Antal (Fidesz) 2000.11.02
T/1984 A pártok működéséről és gazdálkodásáról szóló 1989.évi XXXIII.törvény módosításáról Gyürk András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 1999.12.08
A/1023 Ki volt itt a palimadár, avagy ki fizetett és mennyit a Budapest Bank privatizációja során? Rogán Antal (Fidesz) 1999.03.22