Készült: 2020.06.06.14:19:28 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Nagy Gábor Tamás

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
4955/104 A Magyar Köztársaság 2000. évi költségvetésének végrehajtásáról Tirts Tamás (Fidesz), Ughy Attila (Fidesz), Dr. Illés Zoltán (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz), Kosztolányi Dénes (Fidesz), Dr. Szentgyörgyvölgyi Péter (FKGP), Perlaki Jenő (Fidesz), Révész Máriusz (Fidesz), Dr. Weszelovszky Zoltán (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz), Koltai Ildikó (Fidesz), Dr. Juharos Róbert (Fidesz), Sasvári Szilárd (Fidesz), Gyürk András (Fidesz), Balsay István (Fidesz), Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) 2001.10.19
4027/114 A kulturális örökség védelméről Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 2001.06.01
4027/113 A kulturális örökség védelméről Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 2001.06.01
4027/112 A kulturális örökség védelméről Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 2001.06.01
4027/111 A kulturális örökség védelméről Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 2001.06.01
4027/110 A kulturális örökség védelméről Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 2001.06.01
4027/109 A kulturális örökség védelméről Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 2001.06.01
4027/108 A kulturális örökség védelméről Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 2001.06.01
4027/107 A kulturális örökség védelméről Sasvári Szilárd (Fidesz), Tirts Tamás (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 2001.06.01
4027/106 A kulturális örökség védelméről Sasvári Szilárd (Fidesz), Tirts Tamás (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 2001.06.01
4027/105 A kulturális örökség védelméről Sasvári Szilárd (Fidesz), Tirts Tamás (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 2001.06.01
4027/104 A kulturális örökség védelméről Sasvári Szilárd (Fidesz), Tirts Tamás (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 2001.06.01
4027/103 A kulturális örökség védelméről Sasvári Szilárd (Fidesz), Tirts Tamás (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 2001.06.01
4027/102 A kulturális örökség védelméről Sasvári Szilárd (Fidesz), Tirts Tamás (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 2001.06.01
4027/15 A kulturális örökség védelméről Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 2001.05.31
4027/14 A kulturális örökség védelméről Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 2001.05.31
4027/13 A kulturális örökség védelméről Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 2001.05.31
4027/12 A kulturális örökség védelméről Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 2001.05.31
4027/11 A kulturális örökség védelméről Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 2001.05.31
4027/10 A kulturális örökség védelméről Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 2001.05.31
4027/9 A kulturális örökség védelméről Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 2001.05.31
3621/5 A lelkiismereti és vallásszabadságról, valamint az egyházakról szóló 1990. évi IV. törvény módosításáról Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 2001.03.26
3122/381 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 2000.10.21
3122/322 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 2000.10.21
1816/58 A Szent István-i államalapítás emlékének megörökítéséről és a Szent Koronáról Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 1999.12.08
1816/57 A Szent István-i államalapítás emlékének megörökítéséről és a Szent Koronáról Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 1999.12.08
1816/56 A Szent István-i államalapítás emlékének megörökítéséről és a Szent Koronáról Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 1999.12.08
1816/55 A Szent István-i államalapítás emlékének megörökítéséről és a Szent Koronáról Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 1999.12.08
1816/54 A Szent István-i államalapítás emlékének megörökítéséről és a Szent Koronáról Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 1999.12.08
1816/53 A Szent István-i államalapítás emlékének megörökítéséről és a Szent Koronáról Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 1999.12.08
1816/52 A Szent István-i államalapítás emlékének megörökítéséről és a Szent Koronáról Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 1999.12.08
1816/51 A Szent István-i államalapítás emlékének megörökítéséről és a Szent Koronáról Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 1999.12.08
1816/50 A Szent István-i államalapítás emlékének megörökítéséről és a Szent Koronáról Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 1999.12.08
23/3 A társadalombiztosítás pénzügyi alapjainak és a társadalombiztosítás szerveinek állami felügyeletérről Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) 1998.07.02