Készült: 2021.10.19.07:09:25 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

A politikusokról és más közéleti személyiségekről, valamint azok családtagjairól az előző parlamenti ciklusban folytatott törvénytelen és titkos adatgyűjtést vizsgáló bizottság
Típus vizsgáló
Létrehozás 1998.11.17.
Megszűnés 2000.04.11.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


A politikusokról és más közéleti személyiségekről, valamint azok családtagjairól az előző parlamenti ciklusban folytatott törvénytelen és titkos adatgyűjtést vizsgáló bizottság tagjai változásának elrejtése

A politikusokról és más közéleti személyiségekről, valamint azok családtagjairól az előző parlamenti ciklusban folytatott törvénytelen és titkos adatgyűjtést vizsgáló bizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kosztolányi Dénes (Fidesz) Elnök 1999.03.02. 2000.04.11.  
Keleti György (MSZP) Alelnök 1999.03.02. 2000.04.11.  
Nyitray András (Fidesz) Tag 1999.03.02. 2000.04.11.  
Dr. Simicskó István (Fidesz) Tag 1999.03.02. 2000.04.11.  
Nikolits István (MSZP) Tag 1999.03.02. 2000.04.11.  
Vancsik Zoltán (MSZP) Tag 1999.03.02. 2000.04.11.  
Atyánszky György (FKGP) Tag 1999.03.02. 2000.04.11.  
Csatári József (FKGP) Tag 1999.03.02. 2000.04.11.  
Dr. Kóródi Mária (SZDSZ) Tag 1999.03.02. 2000.04.11.  
Dr. Világosi Gábor (SZDSZ) Tag 1999.03.02. 2000.04.11.  
Dr. Horváth Balázs (MDF) Tag 1999.03.02. 2000.04.11.  
ifj Hegedűs Loránt (MIÉP) Tag 1999.03.02. 2000.04.11.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
nincs

A politikusokról és más közéleti személyiségekről, valamint azok családtagjairól az előző parlamenti ciklusban folytatott törvénytelen és titkos adatgyűjtést vizsgáló bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
A politikusokról és más közéleti személyiségekről, valamint azok családtagjairól az előző parlamenti ciklusban folytatott törvénytelen és titkos adatgyűjtést vizsgáló bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
Nem tárgyalt irományt.