Készült: 2020.08.03.13:39:37 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Balsai István

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
3651/12 A budapesti Kossuth Lajos tér rekonstrukciójáról Dr. Balsai István (Fidesz) 2011.07.06
2227/8 A 2006 őszi tömegoszlatásokkal összefüggő elítélések orvoslásáról Dr. Balsai István (Fidesz) 2011.03.02
2227/7 A 2006 őszi tömegoszlatásokkal összefüggő elítélések orvoslásáról Dr. Balsai István (Fidesz) 2011.02.23
1665/79 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz) 2010.11.29
648/7 A bírósági végrehajtásról szóló 1994. évi LIII. törvény módosításáról Dr. Vas Imre (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz) 2010.07.12
178/12 Az Alkotmányelőkészítő eseti bizottság létrehozásáról Dr. Balsai István (Fidesz), Lázár János (Fidesz) 2010.06.21
178/11 Az Alkotmányelőkészítő eseti bizottság létrehozásáról Dr. Balsai István (Fidesz) 2010.06.16
25/15 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény módosításáról Lázár János (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP) 2010.06.02
25/14 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény módosításáról Dr. Balsai István (Fidesz) 2010.06.01
25/13 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény módosításáról Dr. Balsai István (Fidesz) 2010.05.27