Készült: 2019.10.20.20:00:01 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Szakképzési és felnőttoktatási albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.10.28.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Oktatási bizottság


Szakképzési és felnőttoktatási albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Vincze László (FKGP) Elnök 1998.12.09. 2002.05.14.  
Révész Máriusz (Fidesz) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.  
Sági József (Fidesz) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.  
Csizmár Gábor (MSZP) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.  
Horn Gábor (SZDSZ) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.