Készült: 2020.10.26.02:12:22 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Honvédelmi és rendészeti bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2006.05.30.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Honvédelmi és rendészeti bizottság tagjai változásának elrejtése

Honvédelmi és rendészeti bizottság tagjainak változásai (17 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Lázár János (Fidesz) 1 Elnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Gál Zoltán (MSZP) Alelnök 2009.05.25. 2010.05.13.  
Keleti György (MSZP) Alelnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Karsai Péter (MDF) Alelnök 2006.05.30. 2009.03.19.  
Ecsődi László (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Földesi Zoltán (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.07.03.  
Dr. Gál Zoltán (MSZP) Tag 2006.07.03. 2009.05.25. Márfai Péter (MSZP)
Juhász Gábor (MSZP) Tag 2006.07.17. 2007.10.08. Tóth Károly (MSZP)
Katanics Sándor (MSZP) Tag 2007.10.08. 2010.05.13.  
Laboda Gábor (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Márfai Péter (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.07.03.  
Mécs Imre (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Rába László (MSZP) Tag 2006.07.03. 2010.05.13. Földesi Zoltán (MSZP)
Tóth Károly (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.07.17.  
Tóth Károly (MSZP) Tag 2007.06.25. 2010.05.13. Dr. Vadai Ágnes (MSZP)
Dr. Vadai Ágnes (MSZP) Tag 2006.05.30. 2007.06.25.  
Csampa Zsolt (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Kontrát Károly (Fidesz) 1 Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Nyitray András (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Simon Miklós (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Tóth Gábor (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Básthy Tamás (KDNP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Gulyás József (SZDSZ) Tag 2007.09.17. 2007.10.29. Dr. Kis Zoltán (SZDSZ)
Dr. Kis Zoltán (SZDSZ) Tag 2006.05.30. 2007.09.16.  
Dr. Molnár Lajos (SZDSZ) Tag 2007.10.29. 2010.05.13. Gulyás József (SZDSZ)
Karsai Péter (független) Tag 2009.03.23. 2010.05.13.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Honvédelmi és rendészeti bizottság MSZP 8 47.06%
Fidesz 6 35.29%
KDNP 1 5.88%
SZDSZ 1 5.88%
független 1 5.88%
Összesen 17 100.00%

Honvédelmi és rendészeti bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Honvédelmi és rendészeti bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok